Čo je to kurz ?

Kurz v BEST-e je

  • 1-2 týždňový pobyt niekde v Európe
  • zameraný na rôznorodé témy z oblasti techniky a jemných zručností
  • miesto, kde spoznáš zaujímavých aktívnych mladých ľudí
  • udalosťou, kde sa rozhodne nebudeš nudiť
  • miesto, kde si precvičíš angličtinu
  • takmer zadarmo – hradíš si iba cestu
  • JEDNA VEĽKÁ BLÁZNIVÁ JAZDA, KTORÁ ĆAKÁ PRÁVE NA TEBA!

BEST akademický kurz je krátkodobá vzdelávacia akcia, ktorá trvá 7 až 14 dní niekde v Európe v závislostí od aktuálnej ponuky kurzov. Besťáckych kurzov sa môžu študenti Technickej univerzity v Košiciach zúčastniť každé ročné obdobie a to na jar, v lete, jeseni a zime. Túto možnosť majú študenti všetkých fakúlt a všetkých ročníkov (vrátane doktorandov) 3x za celé štúdium. Počas kurzu na účastníkov čaká bohatý program. Rôzne zaujímavé prednášky, workshopy, návštevy firiem či prezentácie doplnené o súťaže, spoznávanie konkrétneho miesta a kultúry a sociálne aktivity. Počas kurzu Ti bude robiť spoločnosť 20-25 mladých, aktívnych a zaujímavých študentov z rôznych európskych technických univerzít, ktorých už po niekoľkých dňoch budeš nazývať svojimi priateľmi.


Ešte stále váhaš a pýtaš sa, prečo to všetko?!

Besťáci vo svete si uvedomujú, že školy neposkytujú stále to najnovšie info, taktiež nie každý študent má možnosť cestovať do zahraničia kvôli nedostatku financií, a preto vymysleli tieto kurzy.

Študent neplatí za samotný kurz takmer nič, platí si iba cestu a nejaké to vreckové. Organizátori sa postarajú o ubytovanie, stravu a zábavu.

Čiže… ak si študent, vieš trošku anglicky a máš záujem vidieť kus sveta a popritom sa niečo naučiť, kurz v BESTe je pre teba ako stvorený!

Neváhaj – klikaj –  prihlasuj sa… !

Aktuálna ponuka kurzov.

Pre viac info píš na michaela.matiskova@BEST-eu.org