Ako sa môžem prihlásiť na kurz?

Choď na http://www.best.eu.org/index.jsp

1) Aby si sa mohol prihlásiť na kurz, je potrebné vytvoriť si KONTO.

1

2) Prečítam si dané podmienky, s ktorými je potrebné súhlasiť pri vytvorení konta.

2

3) Zadáš svoje údaje BEZ DIAKRITIKY !!! Teda : meno, priezvisko, e-mailovú adresu (ktorá je zároveň Tvojím prihlasovacím menom), pohlavie, dátum narodenia a krajina. Heslo Ti bude automaticky vygenerované a zaslané na Tvoju e-mailovú adresu. Heslo a e-mailovú adresu si vieš meniť po prihlásení sa.

3

4) Po správnej registrácii Ti bude zaslaný e-mail s Tvojím prihlasovacím menom a vygenerovaným heslom.

4

5)Opäť zadáš do prehliadača http://www.best.eu.org/index.jsp. Ako prihlasovacie meno (username) napíšeš svoj e-mail a heslo, je práve to vygenerované, ktoré Ti bolo zaslané.

5

6) Po prihlásení sa Ti zobrazí úvodná stránka Tvojho konta. Avšak je veľmi dôležité vyplniť si svoj profil a teda zvýšiť svoje šance zúčastniť sa kurzu. Preto v časti My profile si vyplníš základné údaje o sebe.

6

7) V časti education vyplníš údaje o škole a jazykoch.

7

7a) Časti označené * musíš vyplniť. Pozor dávaj pri: Level of studies: Undergraduate – štúdium od 1.- 5./6. ročník (Bc.+Ing. stupeň ) Postgraduate – je odborné štúdium na vysokej škole po absolvovaní 1. a 2.stupňa štúdia Started: začiatok nástupu na VŠ Finishing: predpokladané ukončenie štúdia ( berie sa 5, prípadne 6 rokov závisí podľa odboru) Graduated: YES = KAŽDÝ to znamená, že štúdium je rozdelené na stupne (Bc. a Ing.)

7a

8) Po vyplnení ďalších častí a pridaní fotografie ( ak chceš), prejdeš do časti My applications.

8

9) Klikneš na FILL IT NOW! – je to veľmi dôležitý krok, aby tvoje konto bolo presunuté do systému, kde Ti ho budeme vedieť aktivovať.

9

10) Prečítaš si podmienky a postupuješ podľa krokov.

10

11) Student Identifier: je to 14-miestne číslo, ktoré sa nachádza na Tvojom ISIC-u v pravom dolnom rohu ( je to najdlhšie číslo).

11

12) Po splnení týchto krokov, Tvoj profil nie je aktivovaný na danú sezónu. Preto je potrebné zaslať preskenovanú prednú aj zadnú stranu ISIC-u ( michaela.kupcova@BEST.eu.org ) alebo sa skontaktovať s nejakým Besťákom a ukázať mu ISIC ,teda že naozaj študuješ na TUKE. Hneď ako Tvoj profil bude aktivovaný, môžeš si s radosťou vybrať vysnívané miesto kurzu a písať motivačný list v angličtine. GOOD LUCK !

12